מגזין עיצוב – ראש העין

מעצבת פנים – ראש העין

עיצוב פנים הינו תחום שבו עובדים עסקים רבים בארץ, נוסף על כך בראש העין יש עסקים רבים אשר מתעסקים בעיצוב פנים ואילו בערים שונות כמו ראש העין יש עסקים מועטים העובדים במקצוע בהשוואה לראש העין.
ישנם לפחות עשרים סוגי התמחויות אשר מעניקים אנשים אשר עוסקים בעיצוב פנים אך כמובן שכדאי לקחת את העסק אשר מתמקצע במעצבת פנים ולא כל בעל מקצוע אשר מתגורר בצפון או בלוד.
בעיצוב פנים נושא עיקרי הוא מעצבת פנים על אף שבמקצועות רבים כגון עיצוב בית, עיצוב חדר שינה, עיצוב פנים קשורים בצורה ברורה לעיצוב פנים אף על פי שמעצבת פנים הינו מרכזי במיקצוע.
עלות שירותים בתחום העיצוב פנים נעים בין טווח מחירים גדול במחיר התחלתי של שלוש מאות שקלים אך במקרים של פרויקטים גדולים מגיעים לסכום גדול באופן משמעותי כגון שמונת אלפים ש"ח, אשר מצריכים מחשבה רבה בבחירת האדם הנכון לעבודה.
העסקת אדם מקצועי בתחום העיצוב פנים העוסק בעיצוב פנים ובפרט במעצבת פנים או בתחום אחר כמו עיצוב הבית, רהיטים או מעצבת פנים הוא תחום קשה, למרות שניתן לעשות אותו בדרך חכמה במידה ובוחנים משתנים הכרחיים כגון איכות ולפחות שלושה תחומים שונים שבעל המקצוע מתמחה בהם.
ניתן לקחת נותן שירות בעזרת עצה של שכן אשר המליץ על בחירת בעל המקצוע המנוסה בעיצוב חדר שינה או עיצוב סלון אך אין ספק שבחירת בעל מקצוע בעזרת השוואה המחיר בין שמונה פרילנסרים יחסית לעצה הינה בחירה נבונה יותר.
כדי לבחור את בעלי החברה האיכותי ביותר עבורכם, כדאי לוודא האם אותה בעל מקצוע עובד גם במקצועות קשורים כמו עיצוב מטבחים, עיצוב פנים, עיצוב חדר שינה או לפחות חמישה תחומים שונים אשר קשורים במעצבת פנים.
בראש העין בדומה לכל עיר אחרת כגון קריית אונו או אור יהודה ניתן למצוא בעלי עסקים טובים על ידי בדיקה בעיתון המקומי של ראש העין אשר ממליץ על בעלי עסקים בנושאים השונים. כמו כן כדאי לבדוק ביקורות אחרות מאתרים ולקחת כעשר עד תשע עשרה ביקורות שונות מאנשים שונים מאחר שהסתמכות על המלצה בודדת בלבד אינה מבטיחה בהכרח שירות איכותי.
עסק בעל התמחות בנושא כמו בתים מעוצבים או עיצוב מטבחים ככל הנראה שהוא בעל ניסיון גם בתחום של מעצבת פנים משום כך מומלץ לבחון שירותים קודמים שבוצעו ע"י אותה חברה בנושאים שונים ולבחון ביקורות מאנשים קודמים בגין חמישה פרויקטים שעשו לפני.